MÖBLER / Möbler, övrigt / Vikskärm 5544291
nr 554 4291
Vikskärm
3-delad, Kina, metalltrådsbroderier med fåglar, höjd: 170
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 24 november 2008
kl 20:05:08
100 kr
300 kr
300 kr
400 kr
500 kr
500 kr
550 kr
6
600 kr
7
750 kr
700 kr
800 kr
8
850 kr
900 kr
8
950 kr
1.000 kr
8
1.100 kr
1.200 kr
8